O firmie

Tesa-koldry_nasza oferta

PPH Tesa s.c.

Producent pościeli do sypialni w domu i dla hoteli. Oferujemy kołdry, poduszki prześcieradła. Kompleksowe wyposażenie Twojej sypialni.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1990 roku. Zaczynaliśmy skromnie, w małym, wynajętym pomieszczeniu. Nasze produkty szybko i bez trudu znajdowały nabywców. Dzięki dobrej polityce inwestycyjnej, mając własny zakład, transport, sklep firmowy, łatwiej dziś możemy sprostać konkurencji.

 

Specjalizujemy się w produkcji kołder, poduszek antyalergicznych, pościeli, obrusów oraz artykułów pościelowych dla niemowląt. Posiadamy szwalnie z nowym parkiem maszynowym. Nasze wyroby sprzedajemy w sklepie firmowym oraz internetowym, a także w innych sieciach detalicznych.

Współpracujemy z hotelami

Oraz pensjonatami, restauracjami i gospodarstwami agroturystycznymi. Eksportujemy usługi w zakresie szycia obrusów i zasłon lnianych do Niemiec i Szwajcarii. Działamy również jako kooperant firm eksportujących do unii.

Nasze silne strony

Silną stroną naszych wyrobów jest solidne wykonanie, użycie w procesie produkcji dobrych jakościowo tkanin, powtarzalność wzorów, szycie na miarę oraz niskie ceny, dzięki którym zdobywamy uznanie i dobrą opinię w coraz to szerszym gronie klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cechują nas...

Atrakcyjne ceny

Indywidualne podejście

Szybka realizacja

Wysoka jakość towaru

Duży wybór produktów