Pościel hotelowa

Firma Tesa S.C posiada specjalną ofertę dla hoteli, pensjonatów, agroturystyki, punktów gastronomicznych i innych firm prowadzących działalność gospodarczą.
Jesteśmy  jednym z większych producentów Pościeli hotelowej w naszym regionie. Naszą pościel hotelową wyróżnia wysoka jakość wykonania, bogactwo wzorów  i rozmiarów.

Pościel hotelowa biała bawełna

pościel hotelowa bawełna
Komplet pościeli został uszyty ze 100% tkaniny bawełnianej o gęstym splocie. Dzięki użyciu takiej tkaniny i takiej techniki pościel ta jest bardzo wytrzymała i obniża koszty eksploatacji. Dzięki czemu jest chętnie wybierana właśnie jako pościel hotelowa. Pościel bawełniana może się również świetnie sprawdzać w gospodarstwie domowym. Zestaw dostępny w różnych wariantach rozmiaru.

Pościel hotelowa adamaszek

pościel adamaszek
Kolejny rodzaj pościeli przeznaczony dla hotelu, który jednocześnie bardzo dobrze sprawdzi się w domowej sypialni. Komplet pościeli adamaszek w pasy to świetna i praktyczna ozdoba każdego pokoju hotelowego. Pościel wykonana z 100% bawełny, lub mieszanki bawełny i poliestru. Materiał antyalergiczny. Pościel hotelowa adamaszek jest bardzo miła w dotyku, trwała i długo zachowuje swoją naturalną biel. Zestaw dostępny w różnych rozmiarach.